De weg naar persoonlijk inzicht is grenzeloos geworden

Publicatiedatum: 
vrijdag 18 november 2011

Door de komst van internet is alles anders geworden. De manier waarop we communiceren, boodschappen doen, relaties krijgen enzovoort, alles is veranderd. Ook het traditionele onderwijs maakt op dit moment enorme veranderingen door. Tot voor kort leerde je vooral van één persoon die voor de klas stond.

Inmiddels vergaar je kennis en inzichten via ontelbare bronnen op het internet. Je leert nu vooral interactief met zichtbare en onzichtbare medestudenten. Hierdoor zijn enorme groeimogelijkheden ontstaan. Ook Sonnevelt Opleidingen gaat graag mee in deze positieve ontwikkeling. Eén van de stappen die we hier zetten is de samenwerking met de Nederlands-Canadese organisatie 2Bewise.

Leren via de Digitale Snelweg
Internet biedt de kans om laagdrempelig , thuis vanuit je eigen luie stoel, op een interactieve manier te leren. Je krijgt zelfinzicht via enkele simpele muisklikken en een digital classroom. In landen als Amerika en Canada zijn de reisafstanden enorm. Om die reden is lesgeven en -krijgen via het internet  heel normaal geworden. Via ‘webinars’ , digitale vragenlijsten en online coaching, wordt op een hele makkelijke wijze de lesstof overgedragen.  

Wat mij het meest opvalt, is dat tegen de verwachting in, het nog steeds persoonlijk blijft. Natuurlijk zijn niet alle ‘live-ontmoetingen’ te vervangen. Dat hoeft ook niet. Het zou zelfs een gemis zijn. Het geheim zit hem in ‘blended learning’; een combinatie van ‘live’ontmoetingen en internet-leren.

Leren coachen via het internet
2Bewise heeft onder de naam Personality Matters een indrukwekkend  coachingsinstrument ontwikkeld. Via internet vul je een aantal vragen in die gebaseerd zijn op de psychologie van Jung. Aan de hand van jouw antwoorden wordt er  een volledig uitgewerkt Personality Profiel aangemaakt.

Dit geeft je een haarscherp beeld van je persoonlijkheid, waardoor je niet alleen jezelf, maar ook anderen beter gaat begrijpen. Aan de hand van dit rapport kun je gecoacht worden, maar je kunt deze methode ook gebruiken om jouw cliënten te coachen, volledig via internet! 

Wil je de coachingsmethode van de toekomst ervaren en tegelijkertijd meer over je eigen persoonlijkheid ontdekken? Je kunt nu tijdelijk met een flinke kennismakingskorting direct een start maken!

Ga naar de website van Personality Matters.

Bron: 
Albert Sonnevelt