Studenten over Sonnevelt Opleidingen

Waarom heb je voor Sonnevelt Opleidingen gekozen?

Stiekem veel geleerd
Ik heb onlangs via gezondNU de workshop ‘Puur koken’ bij Sonnevelt Opleidingen gewonnen. Ik heb ontzettend genoten van deze dag. Ondanks dat ik al veel van biologisch en vegetarisch koken afwist, heb ik stiekem nog veel opgestoken. De kok Marion Pluimes was erg enthousiast en wist veel te vertellen met een goede uitleg. Ja, het was een heel fi jne dag. Nogmaals bedankt voor de prijs!
Marga van Doorn

Helene Korver
"Wat een prachtige lezing, Albert! En het filmpje raakte me diep in mijn hart. De combinatie met je verhaal was indrukwekkend, indringend. Net nog een keer het filmpje bekeken, wederom tranen over mijn wangen! Ik ga leven, mijn dankbaarheid is groots!"

Karen Eykenhof
Opleiding Trainer Hormoonfactor

Het zit erop! Ralph, Robert, Hanneke, Marjolein en Ronald bedankt voor jullie leerzame, inspirerende maar vooral leuke lessen. En de groep bedankt voor de gezelligheid. Jullie zijn TOP! En wat de uitslag van het examen ook mag worden, we hebben veel geleerd en leuke mensen ontmoet! Fijne avond allemaal!

Richard Schellevis
Opleiding Medische Basiskennis

“Mijn buurvrouw volgde een opleiding Kindercoach bij Sonnevelt en elke verjaardag of feestje was zij zo enthousiast dat ik ook eens op de website ben gaan kijken. Nu volg ikzelf een opleiding Medische Basiskennis. Ik moet zeggen; haar enthousiasme is absoluut terecht. Ik vind Sonnevelt een heel goed onderwijsinstituut met een heldere doelstelling. Ze hebben leuke, enthousiastee docenten die onderwijs geven met passie.”

Annie Rodenburg
opleiding Voetreflexzonetherapeut
Reactie op de persoonlijke uitnodiging van Albert Sonnevelt voor een Open Dag:

"Hartelijk dank voor je uitnodiging maar ik kan hem helaas niet aannemen. Ik ben mij aan het voorbereiden op de pelgrimstocht naar Santiago waarvoor ik 2 september vertrek.

Maar wanneer ik jou in 1996 niet had ontmoet op de VTV beurs, toen nog in Tiel, had ik dit waarschijnlijk nooit ondernomen. Je was niet mijn vriend die mij had uitgenodigd voor die beurs maar bent wel mijn leraar geworden die mij, naast voetreflex, het begin heeft gemaakt aan een voor mij bewuster leven, en daarvan heb ik tot op vandaag nooit geen spijt gehad. Ik wens je heel veel succes."

Carin Crijnen
opleiding Levenscoach te Breda.
opleiding Medische Basiskennis te Breda.

"Via een vriendin ben ik in aanraking gekomen met Sonnevelt Opleidingen. Mijn vriendin vertelde mij met enthousiasme over de opleiding die zij bij Sonnevelt volgde. Uit interesse heb ik toen de site bezocht. Het lesaanbod sprak mij direct aan. Een oud verlangen om een coachingopleiding te volgen kwam weer naar boven toen ik las over de opleiding tot Levenscoach. Mijn intuïtie gaf mij aan me in te schrijven en deze opleiding te gaan volgen".

"Inmiddels heb ik de opleidingen Medische Basiskennis en Levenscoach met succes afgerond en kan ik zeggen dat mijn gevoel een goede raadgever is gebleken. Ik heb met ontzettend veel plezier de lessen gevolgd en was onder de indruk van de kundigheid en betrokkenheid van de docenten. Wat ik ook heel plezierig vond was de bereikbaarheid en hulpvaardigheid van de medewerkers op de administratie".

Nelleke Bakker,
opleiding Voetreflexzonetherapeut te Eindhoven.

"Na een oud-student gesproken te hebben heb ik de website opgezocht. Deze voelde goed en dus ben ik naar een open dag geweest. Hier werd ik bevestigd in mijn gevoel en toen heb ik de keus gemaakt. Wat heeft meegespeeld is de goede naam en erkenning die Sonnevelt heeft. Wat ik zelf erg belangrijk vind is de theorie en de kwaliteitseisen die gesteld worden aan de studenten. Dit gecombineerd met het leven in het hier en nu, vanuit je gevoel en in verbinding met jezelf."

Laura Wijnen-van de Braak,
opleiding Voetreflexzonetherapeut te Eindhoven.

 "Ik heb echt op mijn gevoel voor Sonnevelt gekozen en ik heb daar, tot op de dag van vandaag, nog geen moment spijt van gehad. Sonnevelt geeft mij het gevoel iemand te zijn en niet 'een leerling'. Ik heb het Albert ook verteld op de eerste lesdag van het schooljaar. Het zit 'm in kleine dingen. Ik ben blij dat ik op mijn gevoel ben afgegaan."

Trudie de Pont-Segers,
opleiding Intuïtieve Ontwikkeling te Breda.

"Ik ben ondertussen bezig met de opleiding Kindercoach, in navolging van mijn opleiding Intuïtieve Ontwikkeling bij Sonnevelt. Deze opleiding is me goed bevallen, vandaar ook nu weer Sonnevelt Opleidingen."

"De manier van denken en werken past heel goed bij mijn persoonlijke voorkeur. Kijken naar de mens als uniek persoon en zoeken waar de kracht van die persoon ligt."

 

Rea van Os,
opleiding Stresscounselor te Eindhoven.

"Destijds koos ik voor Sonnevelt Opleidingen toen ik na mijn lange zoektocht de opleiding Vitaliteitscoach zag. Al mijn interesses zag ik daarin samenkomen."

"Ik 'smul' van de lessen en zou het liefst elke week gaan. De docenten weten me te raken en ik ben inmiddels op een trein gestapt waarin ik voorlopig nog wil blijven zitten."

 

Ingrid van Nistelrooij,
opleiding Therapeut Integrale Lichaamsmassage te Eindhoven.

"Ik kies voor Sonnevelt Opleidingen, omdat ik het erg fijn vind hoe Sonnevelt je aan het denken zet, met welke opleiding dan ook. Ze gaan uit van de persoon die in jezelf zit en dat daar ook je kracht ligt. Ieder mens is mooi, maar Sonnevelt stimuleert je en daagt je uit tot hoogtes die je zelf niet eens voor mogelijk hield. Dat vind ik zo bijzonder, dat een opleiding dat kan bereiken."

 

Carolien Vogelzangs,
opleiding Therapeut Integrale Lichaamsmassage te Eindhoven.

"Ik ben enorm gelukkig met het volgen van deze opleiding. Het is de beste stap die ik in mijn leven heb genomen! Ik weet zeker dat ik na deze opleiding ook nog andere opleidingen ga volgen via Sonnevelt. Mijn enthousiasme is inmiddels overgeslagen naar mijn man. Hij mag met mij mee naar de opleiding, omdat we met een oneven aantal studenten zijn. Mijn man is ook erg enthousiast en wie weet gaat hij ook een opleiding volgen."

Marion van Beuningen-Dros,
opleiding Therapeut Integrale Lichaamsmassage te Eindhoven.

"Ik ben naar de open dag geweest in Zaltbommel in 2010. De presentatie van Albert Sonnevelt vond ik erg goed en motiverend. Ik vond het wel jammer dat er tijdens de workshop geen voorbeeld gegeven werd van een korte lichaamsmassage. Het zou mijn enthousiasme alleen maar groter hebben gemaakt."

Renate de Jong,
opleiding Kindercoach te Utrecht.

"Toen ik via Google op de website kwam, was ik al direct enthousiast met een gevoel van "Dit is precies wat ik zoek!". Hoewel ik spontaan ben en redelijk impulsief kan reageren, heb ik de site eerst een maand onder mijn favorieten gezet. In die maand ben ik regelmatig teruggekeerd naar de site, voordat ik uiteindelijk besloot mezelf in te schrijven. De opleiding bevalt uitstekend!"

Anouschka Halewijn-Bakker,
opleiding Voetreflexzonetherapeut te Amstelveen.

"Ik wilde een opleiding voor voetreflexmassage doen en heb gegoogled naar een opleiding in de buurt. Sonnevelt kwam op mij heel goed over. Duidelijke en overzichtelijke website en een leslocatie in de buurt. Op die locatie ging de opleiding uiteindelijk helaas niet door maar gelukkig kon ik redelijk in de buurt toch beginnen. Ik ben nog steeds heel blij met mijn keuze." 

 

Bonny Carton,
opleiding Voetreflexzonetherapeut te Utrecht.

"Ik had al het beste gevoel bij Sonnevelt Opleidingen en na de open dag werd dit alleen maar bevestigd."

 

Erik Koot,
opleiding Vernieuwend Coachen te 's-Hertogenbosch.

"Het persoonlijke en plezierige contact. De tijd nemen voor de student. Goede backoffice ondersteuning. De goede sfeer tijdens inspiratiedagen, de goede prijs-/kwaliteitverhouding en de inspirerende docenten."

"Ik volg momenteel met veel plezier en inspiratie drie modules bij Sonnevelt: Vernieuwend Coachen, Stresscounselor en Therapeut Integrale Lichaamsmassage."

 

Emillie Kuijpers-de Vries,
opleiding Psychologie in de Praktijk te Eindhoven.

"Omdat Sonnevelt los van het papier komt. Het gaat niet om boeken en theorie maar om de persoon en het gevoel! Daar leer je echt van."

 

Ilona Kroder,
opleiding Voetreflexzonetherapeut te Utrecht.

 "Sonnevelt komt professioneel en helder op mij over. Alle opleidingen zijn geaccrediteerd door meerdere beroepsorganisaties. Wat ik jammer vond is dat er dit jaar twee groepen (Utrecht) zijn samengevoegd, waardoor we nu een enorme groep hebben. Hierdoor moet de aandacht over meer mensen verdeeld worden."

Linda Runderkamp,
opleiding Gewichtsconsulent te Utrecht.

"Omdat ik het erg belangrijk vind om meteen feedback te krijgen bij een les. Ook vind ik dat je zo veel meer leert dan via een schriftelijke opleiding en met deze opleiding begeleid je personen onder toezicht. Kortom een superleuke opleiding waar ik al jaren naar zocht!"

Oud studenten aan het woord

 Meer weten? Lees 10 redenen om voor Sonnevelt Opleidingen te kiezen.